siostra Lidia i ojciec Aleksander zostali ekshumowani w 1972 r. na cmentarz Grabiszyński.

Obecnie p. Mikołaj ze swoją żoną Teresą przebywają na emeryturze, a dzieci pozakładały swoje rodziny. Syn Andrzej ukończył Politechnikę Wrocławską – Wydział Instalacji Sanitarnych i od 2002 mieszka w Warszawie. Córka Barbara ukończyła Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych – Wydział Grafiki i mieszka we Wrocławiu. Państwo Mikołaj i Teresa Czerepanowowie doczekali się trojga wnucząt tj. wnuczki urodzonej1988 r. od syna Andrzeja oraz wnuczki (ur. 1988 r.) i wnuka (ur.1895 r.), dzieci córki Barbary.

Autorka opracowania dziękuje panu inżynierowi Mikołajowi Czerepanowowi za dostarczenie materiałów i zdjęć z rodzinnego archiwum.

1. Rodzina ojca p. Mikołaja - od lewej: ojciec Aleksander, babcia Aleksandra, dziadek Paweł, brat ojca Mikołaj,
2. Aleksander Czerepanow po ukończeniu szkoły oficerskiej w Kijowie-1914 r.
3. Z frontu I-szej wojny światowej: dziadek Paweł z synami Mikołajem i Aleksandrem -1916 r.,
4. Mikołaj z siostrą Lidią – Warszawa, 30-te lata,
5. Rodzice, mama Aleksandra, ojciec Aleksander –Warszawa, 30-te lata,
6. Spacer po Warszawie, ojciec Aleksander z siostra Lidią - 30-te lata,
7. Obiad z Jawora - duża Lidia – Jawor, 40-te lata,
8. Przed domem-wejście do Cerkwi domowej – Jawor, 40-te lata,
9. Spotkanie w domu po nabożeństwie-rodzina i chór, dyrygent Herasienko (po p. stronie)- Jawor, Boże Narodzenie, Jawor, 40-te lata,
10. Domowa cerkiew w adaptowanym poddaszu wilii – Jawor, ul. Przyjaciół Żołnierza 1,
11. Ks. Jarosów Tyczyno z Matuszką i częścią parafian po nabożeństwie w cerkwi domowej – Jawor, 40-te lata,
12. Pogrzeb Lidii Czerepanow – Jawor, 1950r.,
13. Pan Aleksander z żoną w ogrodzie – Jawor, 50-te lata.

1     2     3     4