Diecezjalny Dom Wypoczynku i Refleksji

ul. Kasztanowa 1
Rowy
ks. Mariusz Synak

O?rodek po?o?ony jest na wje?dzie do nadmorskiej miejscowo?ci Rowy (25 km od S?upska, 10 km od Ustki). Oddany do u?ytku w czerwcu 1990 roku letniskowy domek wypoczynkowy typu Brda oferuje go?ciom cztery pokoje: dwa parterowe- pokj jednoosobowy i przechodni 3-4 osobowy salon z kominkiem i telewizorem oraz dwa pokoje 3-osobowe na pi?trze. Do dyspozycji go?ci znajduje si? te? w pe?ni wyposa?ona, przeznaczona do przygotowania posi?kw kuchnia (kuchenka elektryczna z piekarnikiem, ch?odziarko?zamra?arka i kuchenka mikrofalowa), funkcjonalna ?azienka z kabin? prysznicow? oraz dwa tarasy. Pokoje wyposa?one s? w nowoczesne, komfortowe tapczany, administrator zapewnia rwnie? czyst? po?ciel. Posesja jest ogrodzona, dzi?ki czemu korzystaj?ce z przydomowego placyku zabaw dzieci mog? by? ?atwo dogl?dane przez rodzicw, a g?sty ?ywop?ot przydaje ca?o?ci charakteru bezpiecze?stwa i intymno?ci. Na ogrodzonym terenie Domu istnieje mo?liwo?? zaparkowania dwch?trzech samochodw. Odleg?o?? do morza?20 minut spaceru przez nadmorski las, w pobli?u znajduj? si? te? przystanek autobusowy, sklepy spo?ywcze i punkty gastronomiczne. Dom znajduje si? pod opiek? s?upskiej parafii, funkcj? administratora o?rodka pe?ni ks. Mariusz Synak.

Ceny za pobyt: w sezonie (15.06?31.08) ok. 25?28 z?/os, poza sezonem (maj-wrzesie?) 20% zni?ki. Istnieje mo?liwo?? wynaj?cia zarwno poszczeglnych pokoi, jak i ca?ego Domu. Ilo?? miejsc noclegowych- 8.

Osoby ch?tne proszone s? o kontakt z administratorem: ks.synak[at]plusnet[kropka]pl lub tel. 601 950 233 oraz 598423-117. Procedura zg?oszenia: po wyra?eniu ch?ci rezerwacji do zainteresowanych wysy?any jest Regulamin O?rodka, akceptacja i odes?anie ktrego jest jednoznaczna z zabukowaniem wybranego terminu.

* uwaga wysy?aj?c poczt? nale?y zamieni? znacznik [at] na "@" oraz [kropka] na ".". Jest to utrudnienienie w celu zabezpieczenia naszych adresw e-mail przed automatami wysy?aj?cymi SPAM. "