Młodzieżowe Zapusty we Wrocławiu

Joanna Demczuk
18 listopada 2011r.

18-go listopada 2011 r. w piątek odbyły się zapusty przygotowane przez studentów, młodzież licealną oraz chórzystów Katedry. Zapusty poprzedziła Wieczernia.

Po wspólnej modlitwie młodzież udała się do salki parafialnej, gdzie odbył się poczęstunek.

Zapusty rozpoczął ks. protodiakon Mieczysław Oleśniewicz, który podziękował wszystkim licznie przybyłym gościom za przygotowanie uroczystego spotkania.

Następnie odbył się pokaz zdjęć z najważniejszych młodzieżowych wydarzeń oraz prezentacje multimedialne, po których nastąpiła ożywiona dyskusja.

Kolejnym punktem naszego spotkania był konkurs teologiczny przygotowany przez Joannę Demczuk. Cieszył się on dużym zainteresowaniem i przy tym dobrą zabawą.

Młodzieżowe zapusty przy parafii wrocławskiej odbywają się co roku i stały się obowiązkowym punktem naszych spotkań.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zapustów w szczególności proboszczowi parafii katedralnej ks. prot. Jerzemu Szczurowi za wsparcie i okazaną nam pomoc oraz tym, którzy wzięli w nich udział.