Zimowisko w Cieplicach

Ks. Marek Kiślak
06 grudnia 2016r.

ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ W TERMINIE 11-18.02.2017 R.

Koszt: 380zł

Zimowiska dofinansowane przez Fundację św. Stefana – KRS1% - 0000302605

Osoba prowadząca – mgr Elżbieta Zdrojewska

Przewidziane atrakcje: m. in.

   - wycieczki górskie

   - nauka jazdy na nartach biegowych

   - Termy Cieplickie

   - nauka tańca towarzyskiego

   - warsztaty manualne

Zapisy i wszelkie informacje – ks. Mariusz Kiślak – tel: 609 453 424

Co zabrać? Wszystko czego wymaga pora zimowa + strój kąpielowy na wyjście do Term Cieplickich.

Dla kogo?

   - Wiek uczestników 8+

   - zimowisko dedykowane jest dla dzieci i młodzieży Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej ale z uwagi na to, że w tym terminie są ferie zimowe w województwie mazowieckim zapraszamy uczestników również z poza naszej Diecezji!

   - rodziców chętnych spędzić zimowy wypoczynek obok swoich dzieci również zapraszamy (zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z łazienkami)

Ważne Informacje!

Szanowni Rodzice - po długiej przerwie ponownie mamy możliwość zaprosić Wasze dzieci na zimowisko do Cieplic. Tygodniowy wypoczynek to czas spędzony w prawosławnym ośrodku z wachlarzem różnych atrakcji. Zimowisko prowadzi doświadczony pedagog mgr Elżbieta Zdrojewska – absolwentka Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Naukę na nartach biegowych będzie prowadził doświadczony instruktor. Dowóz na szlaki biegowe zapewnia firma „Karolus”, zaufany przewoźnik od wielu lat współpracujący z Domem św. Stefana. WAŻNE! Proszę państwa do tej pory zimowiska ze względu na brak zgłoszeń lub śladową liczbę zgłoszeń miały trudności w realizacji. W tym roku bez względu na to ile osób zgłosi chęć uczestniczenia zimowiska ODBĘDĄ SIĘ! Pierwsze zgłoszenia już są.